Wpis z mikrobloga

95 904,63 - 42,41 = 95 862,22

50. Maraton Dębno

Piękny to był bieg, nie zapomnę go nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Organizacyjne super, bogaty pakiet startowy, wyjątkowi kibice (na 22km poczęstowali mnie nawet piwem). W pakiecie startowym i na mecie również było piwo. Widać, że Dębno i okoliczne miejscowości żyją tym biegiem i wiedzą jak to dobrze robić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do biegu podszedłem bez spiny bo ostatnie tygodnie walczyłem z zatokami i treningi były takie nijakie, ale mimo wszystko człowiek chciał powalczyć o życiówkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do 36km szedłem jak czołg na złamanie 3:40, ale niestety słońce już tak przygrzewało, że musiałem drastycznie zwolnić ¯(ツ)

Finalnie dotarłem w czasie 3:47:09 co i tak jest lepszym wynikiem niż moje ostatnie starty w Krakowie i Warszawie. Dodatkowo warunki pogodowe były dosyć ciekawe - słońce i ani jednej chmury na niebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najbardziej jestem zadowolony z tego, że tym razem głowa nie siadła po przekroczeniu magicznych 30km ()

Teraz pozostał tylko Poznań i mam nadzieję, że korona maratonów będzie moja (òóˇ)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 95 904,63 - 42,41 = 95 862,22

50. Maraton Dębno

Piękny to był bieg, nie z...

źródło: IMG_3304

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 7
@Hektar4: @wit_kacyk @neufrin @Piter_Privisi @Grzegiii @enteropeptydaza:

Bardzo Wam dziękuję!

W Poznaniu mam cichą nadzieję, że życiówkę zezłomuję.

Cel minimum na koronę to ukończyć wszystkie maratony poniżej 4h więc też się nie ma co spinać. Tym bardziej, że maratonu wciąż się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak sobie myślę, że skoro miesiąc po Krakowie mi poszło lepiej to może warto walić maraton co miesiąc i wtedy się
  • Odpowiedz
  • 5
@enteropeptydaza: W zasadzie to jest całkiem fajny pomysł bo tam jeszcze nie biegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie będę biegł sztafety maratońskiej 2tyg wcześniej w Warszawie to na pewno wezmę Gdańsk pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz