•  

  Koooniec studiów! mgr inż. zdobyty:D Mimo, że praktycznie nic mi to teraz nie daje, to cieszy bardziej niż ten inżynier, bo naprawdę, były momenty zwątpienia.
  Pijcie ze mno kompot!
  I takie małe, nieotagowane rozdajo, bo mam dobry humor. Jeśli ktoś da plusika, to ma szansę zgarnąć kod Steam do gry ze screenshota (Rocket League) albo Ori and the Blind Forest. Do wyboru:) Losowańsko jutro.
  #studbaza #gry #grajzwykopem #mgrinzfristo
  pokaż całość

  źródło: Untitled.png

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Chce żeby moja była oddała mi 9 tysięcy zł. Czy zachowałem się jak świnia? Bo teraz mam mieszane uczucia... Ja 29 lvl, ona 28 lvl, byliśmy ze sobą prawie 3 lata, w tym 1,5 roku mieszkaliśmy razem. Te 9 tysięcy rozchodzi się o meble do kuchni, które ja kupiłem. Więc tak, mieszkaliśmy w jej mieszkaniu, jej mieszkanie było częściowo wyremontowane, oprócz łazienki i kuchni. O ile łazienka była z lekka odświeżona i tak nawet z wyglądu była ok tak kuchnia chyba pamiętała czasy 90 albo i wcześniejsze. Stare, niemodne meble, dość stara kuchenka itp, niby coś tam trochę też odświeżone ale nie wyglądało to dobrze. 8 miesięcy temu postanowiłem, ze koniec z tymi starociami, kupujemy nowe meble i sprzęt, za to wszystko zapłaciłem ja. I teraz następuje problem, no bo to był taki prezent ode mnie, tzn. ja nie powiedziałem jej wprost, że to prezent ode mnie ale pomysł wyszedł ode mnie, byłem świadom tego, ze ona i tak nie dołoży mi się do tej kuchni bo zarabia zdecydowanie mniej niż ja, ona sama też nie była aż tak bardzo zachwycona tym, że wszystko opłace ja, ale powiedziałem jej żeby się tym nie martwiła tylko niech się martwi kolorem frontów. No ale miesiąc temu się rozstaliśmy w dość ostrej kłótni (nie chodziło o zdradę).
  Co do mojej ex, żeby być sprawiedliwym, dziewczyna była w porządku, to samo dotyczy jeżeli chodzi o dzielenie się wydatkami itp. Zarabiała zdecydowanie mniej ode mnie i co prawda to ja płaciłem za większość wydatków, sam to zaproponowałem, ale ona w zdecydowanej większości sprzątała w domu i robiła obiady.
  Z jakieś dwa tygodnie temu napisałem do niej że chce żeby oddała mi pieniądze za kuchnie (trochę było to pisane w złości) i teraz zastanawiam się czy w porządku postąpiłem? Z jednej strony miałem świadomość że ona tak czy siak nie dołoży mi się do tej kuchni no i chciałem zrobić jej prezent żeby ta kuchnia jakoś wyglądała, no i rozstaliśmy się dopiero 7 miesięcy po remoncie kuchni a nie np. po miesiącu. Ona napisała mi, że odda mi pieniądze ale będzie spłacać tak po 200 zł miesięcznie bo więcej oddawać nie może, z resztą nawet te 200 zł nadszarpnęło by jej budżet... czyli całość oddała by mi za jakieś ponad 3 lata..., no chyba że zmieniłaby za jakiś czas prace na lepszą to moze trochę wcześniej spłaciłaby wszystko. Dla mnie samego 9 tysięcy nie jest jakoś bardzo dużą kwotą ale 9 tysięcy piechotą nie chodzi, więc sam nie wiem. Odpuścić jej z tą kasą wziąwszy pod uwagę, że po pierwsze chciałem jej sprawić radość tą kuchnią, po drugie miałem gdzieś z tyłu głowy, ze i tak możemy się rozstać, ale z drugiej strony za całość zapłaciłem ja.

  #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

 •  

  #git #programowanie
  załóżmy, że 2-3 osoby robią projekt, każda robi z góry ustaloną część, wszyscy wysyłają swoje pliki na github. Jaki jest najlepsze narzędzie/sposób na rozwiązywanie konfliktów podczas mergowania plików? co polecacie?

 •  

  #olx #januszebiznesu myślałem że opowieści o typach z olx to mit.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Mówi się że jakość samców w naszej cywilizacji spadła na pysk. To prawda. Ale co powiecie o samicach? #rozowepaski #niebieskiepaski

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Kurła na #tvn dyskutują z psychologiem jak sobie poradzic w niedziele bez handlu. Co robic w tym czasie. Ja pierdole. Serio są osoby co spędzają wolny dzień na zakupach?
  #bekazpodludzi

 •  

  o #slodkijezu no przecież aż się prosi położyć łapki na tym #tyleczki i smakować do bólu
  #nsfw

  źródło: nice.jpg 18+

 •  

  dostałem awizo, a paczki od majfrenda na poczcie nie ma XD. Chyba ją zgubili, czy mam prawo reklamować przesyłkę nierejestrowaną? #pocztapolska i trochę #aliexpress

 •  

  Hej! Moja druga połowa (ta lepsza) od niedawna zajmuje się pirografią - wypalaniem w drewnie przy użyciu urządzenia zwanego pirografem. Swoje prace prezentuje na facebooku i instagramie.

  IG: instagram.com/forestale.pl/
  FB: facebook.com/forestalepl/

  W związku z tym - małe #rozdajo specjalnie dla mirków.

  Do wygrania:
  1. zestaw dwóch podkładek z dowolnie wypalonym napisem / grafiką
  2. zakładka do książki z dowolnie wypalonym napisem / grafiką

  Osoby zainteresowane proszone są o plusowanie tego wpisu. Losowanie przy użyciu mirkorandom jutro (piątek) o 22:00.

  #rozdajo #cebuladeals #diy
  pokaż całość

 •  

  Przychodzi koleś do McDonalda i zamawia zestaw.
  - Czy chce Pan powiększone frytki? - pyta sprzedawczyni.
  - Powiększone frytki?! To można tak?
  - Oczywiście - odpowiada z politowaniem babeczka.
  - Rewelacja, to ja poproszę te powiększone frytki.
  Po chwili koleś dostaje zestaw z frytkami. Podnosi jedną z nich, ogląda pod światło badawczym wzrokiem i oznajmia z kamienną twarzą:
  - Przepraszam ja zamawiałem powiększone frytki...
  - No tak, to są powiększone...
  - Nie, ta frytka jest normalna...
  - No tak, bo powiększone, to chodzi o to, że one nie są większe, tylko ma Pan ich więcej...

  pokaż spoiler - Proszę Pani, czy jakby chciała sobie Pani cycki powiększyć, to by sobie Pani dorobiła trzeciego?


  #heheszki #suchar
  pokaż całość

 •  

  Czy wszechmogący Bóg może stworzyć kamień tak ciężki, że nie mógłby go podnieść?

  To pytanie podobno regularnie pada na lekcjach religii w liceum. To dobrze, bo można dzięki niemu sprawdzić, czy ksiądz-katecheta nie spał na zajęciach w seminarium. Jeżeli nie spał, to bez problemu poradzi sobie z tym pytaniem.

  Słynny paradoks kamienia można rozwiązać na co najmniej dwa sposoby.

  Na początek rozwiązanie, jakie podałby zapewne Tomasz z Akwinu, „oficjalny” filozof Kościoła Katolickiego. Wbrew pozorom nie utrzymywałby, że Bóg może taki kamień stworzyć. Taka odpowiedź, pozornie „bardziej bogobojna” zaproponowana została przez Kartezjusza, jednak prowadzi ona do wniosków, których nie tylko Kościół Katolicki, ale żaden odłam chrześcijaństwa nie mógłby zaakceptować.

  Czy Tomasz odmawiał więc Bogu tytułowej umiejętności? Nie do końca.... Tomasz z Akwinu słysząc pytanie o słynny kamień....

  pokaż spoiler ...popukałby się w głowę, załamany, że zadajemy pytania pozbawione sensu.


  Według filozofii Tomasza, pytanie „Czy Bóg może stworzyć kamień tak duży, że nie mógłby go podnieść?” ma tyle samo sensu co „Czy bzisiefnslf?” lub „Dlaczego firanka, kawa, papier?”. Nawet pytanie „czy przestałeś już bić żonę?” skierowane do niewinnego człowieka jest lepsze, bo ma po prostu błąd, który można naprawić - pytanie o kamień nie jest błędne, jest po prostu bezsensowne.

  Ale może od początku.

  Tytułowe pytanie pozornie ma nam wykazać niemożność istnienia wszechmogącego Boga. Jeżeli bowiem Bóg stworzy kamień, którego nie podniesie – nie będzie mógł czegoś uczynić, więc nie będzie wszechmogący. Oczywiście, jeżeli nie stworzy tego nieszczęsnego kamienia to tym bardziej ucierpi jego wszechmoc. Czyżby szach i mat?

  Nie do końca!

  Tomasz w 25 rozdziale II części Sumy Teologicznej nie rozprawia się wprost z tym paradoksem, ale zastanawia się nad tym, czym tak naprawdę jest boska wszechmoc i poniekąd nad czymś znacznie ciekawszym – nad prawem niesprzeczności.

  To podstawowe prawo logiczne mówi nam, że nie mogą istnieć rzeczy sprzeczne. Jeżeli coś jest jasne, to nie może być ciemne, jeżeli jest mokre, to nie może być suche, jeżeli jest drewniane, to nie może być metalowe, a jeżeli coś jest filozofem to nie może być bogate. Żartowałem z tym filozofem... mam nadzieję :/

  Kluczowe jest tutaj znaczenie „nieistnienia”

  Nie chodzi tu o „nieistnienie” w sensie, w jakim nie istnieją jednorożce. Jednorożcom przysługuje „istnienie” w takim sensie, w jakim możemy im przypisać pewne właściwości (np. mają jeden róg, cztery nogi, według większości podań są białe itp) – ich nieistnienie polega na braku właściwości „obecność w przyrodzie”. Jeszcze inaczej – istnienie jednorożców jest nieprawdą, ale nieprawdą przygodną – możemy sobie wyobrazić, że takie zwierzęta chodzą sobie po polskich lasach. Nie jest tak, ale mogłoby tak być.

  Natomiast nieistnienie „drewnianego metalu” polega na tym, że nie możemy nic sensownego o tym czymś powiedzieć. Nie można sobie tego wyobrazić - jest to słowna zbitka porównywalna do „picipici”. Nic nie znaczy... i tyle. Jak powiedział ojciec tego poglądu, Parmenides - „byt jest, a niebytu nie ma” i na tym trzeba skończyć rozważania o „niebycie” bo gdybyśmy powiedzieli cokolwiek więcej, to „nic” byłoby już „czymś”. A jest przecież niczym! Jest to więc nieprawda konieczna. Możemy sobie wyobrazić jednorożce w lesie, ale nie możemy sobie wyobrazić, że w tymże lesie drzewa są drewniane i metalowe jednocześnie. Tak nie tylko nie jest, ale i być nie może.

  Jeżeli Bóg więc może wszystko, to to, że „nie może” zrobić „niczego” w żaden sposób nie ogranicza jego wszechmocy.

  Bóg „nie może” stworzyć kamienia, którego nie mógłby potem podnieść, nie dlatego, że nie jest wszechmocny, a dlatego, że taka czynność z definicji nie może zaistnieć. Nie można móc i nie móc czegoś zrobić jednocześnie. Równie dobrze Bóg „nie może” sprawić, że przestanie istnieć, istniejąc zarazem, że się rozdwoi, będąc ciągle jednym Bogiem (inb4 przypominam: Trójca Święta to ciągle JEDEN Bóg w trzech osobach) czy że będzie zły, będąc dobrym. To wszystko są sprzeczne zdania nie mające żadnego sensu.

  Żeby to jeszcze bardziej wyjaśnić, możemy sobie wyobrazić wszechmogącego piłkarza.

  Czy możemy od takiego piłkarza wymagać, by strzelił bramkę przed rozpoczęciem meczu? Nie, bo istotą meczu piłkarskiego jest to, że zaczyna się wynikiem 0:0. Gdyby było inaczej, nie byłby to mecz piłkarski i „niemożność” strzelenia bramki przed rozpoczęciem meczu nie ujmuje klasy piłkarzowi, a raczej pytającemu.

  Podsumowując: według Tomasza wszechmogący Bóg ani może, ani nie może stworzyć kamienia, którego nie byłby w stanie podnieść, bo jest to czynność wewnętrznie sprzeczna, o której nie można sensownie powiedzieć, że jest możliwa lub niemożliwa.

  Tyle Tomasz z Akwinu – i moim zdaniem Kościół Katolicki. Przejdźmy do Kartezjusza!

  Kartezjusz, czyli Rene Descartes, żyjący blisko 400 lat po Tomaszu był człowiekiem szczerej wiary, tak w Boga, jak i w matematykę. I chciał je ze sobą połączyć. Paradoks kamienia świetnie by się do tego nadawał.

  Descartes stwierdziłby więc, że pytanie o kamień ma jak najbardziej sens, oraz że Bóg może takowy kamień stworzyć. I choć odpowiedź ta jest wewnętrznie sprzeczna to nic nie szkodzi, gdyż Bóg, jako istota doskonała pozostaje ponad takimi banalnymi problemami jak prawo sprzeczności i może jak najbardziej stworzyć taki kamień czy też „drewniany metal” a nawet sprawić by 2+2 równało się 5. Choć nam, maluczkim wydaje się to niemożliwym.

  Brzmi nieźle, nie? Pozornie, gdyż każdy dobry inkwizytor wpakowałby takiego heretyka na Indeks Ksiąg Zakazanych (co też się zresztą stało).

  Rozwiązania Kartezjusza co prawda nie sposób na najbardziej pierwotnym gruncie obalić – nie sposób jest dowieść, że nie istnieje istota tak doskonała, której nie ogranicza nawet logika - ale popatrzmy na konsekwencje. Prawo niesprzeczności to jedno z najbardziej podstawowych praw logicznych, którego podważenie powoduje konieczność wywalenia podręczników logiki do kosza. A jeżeli nie mamy logiki, to nie mamy właściwie żadnego narzędzia, by móc formować poprawne sądy o rzeczywistości. Konsekwencje kartezjańskiego rozwiązania są więc dwa:

  1. albo przyjmujemy, że nie miał on racji i obstajemy przy tym, że prawa logiki stosują się do wszystkiego i wszystkich – przez co obalamy istnienie wszechmogącego Boga, jako czegoś sprzecznego;

  2. albo też uważamy, że owszem, taki Bóg może potencjalnie istnieć ponad logiką. Jednak wtedy my, posługując się logiką nie możemy na jego temat powiedzieć nic sensownego i Bóg pozostaje dla nas niemożliwą do ujęcia w słowach tajemnicą. Ale jeżeli nie możemy powiedzieć nic sensownego, to ile są warte dogmaty jakiejkolwiek religii?

  Warto zwrócić uwagę, że rozwiązanie Tomasza nie ma wpływu na wnioski jakie nasuwają się z rozwiązania Kartezjusza

  Można jak najbardziej uznawać tomistyczne rozwiązanie, będąc jednocześnie ateistą lub deistą, odrzucającym jakiekolwiek dogmaty religijne. Gdybyśmy przenieśli ten spór na salę sądową, to Tomasz z Akwinu umorzyłby postępowanie bez wydawania wyroku, zaś Kartezjusz orzekł o winie lub niewinności. To nie stoi ze sobą w merytorycznej sprzeczności.

  Bibliografia:
  P. Łukowski – Paradoksy
  Tomasz z Akwinu – Suma teologiczna tom 2, rozdział 25 artykuł 3

  UWAGA!
  Parę osób o to pytało, od wczoraj mam profil na Patronite . Dodatkowo można wpłacać pieniądze przelewem przez Dotpay. Na dniach wrzucę jeszcze możliwość wpłat przez Paypal i kartą – wtedy zamieszczę oddzielny stosowny wpis. Jeżeli jednak już teraz, przedpremierowo, ktoś chciałby mi rzucić kilka groszy (a nie ukrywam, przydałoby mi się ;)) to serdeczne dzięki!

  Obserwuj: #filozofiadlajanuszy Polub: na Facebooku Wesprzyj: finansowo lub bezpośrednio na Patronite

  #zainteresowania #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #mikroreklama #filozofia #religia #katolicyzm #chrzescijanstwo #kosciol #wiara #historia #patronite
  pokaż całość

  •  

   @Turysta_Onanista: Ależ oczywiście! Właśnie to robię! Bo w takiej formie jak jest przedstawiony wcale nie jest paradoksem.

   Sprawdzenie czy jest Bogiem jest tylko na początku, nie na końcu. Gdyby treść była np:
   "Czy wszechmogący Bóg może stworzyć kamień tak ciężki, że nie mógłby go podnieść wciąż będąc wszechmogącym Bogiem?" albo "Czy wszechmogący Bóg może stworzyć kamień tak ciężki, że nie mógłby go podnieść wszechmogący Bóg?" to wtedy faktycznie mamy problem. Ale "Czy wszechmogący Bóg może stworzyć kamień tak ciężki, że nie mógłby go podnieść? " wcale nie wymusza, że po stworzeniu kamienia, istota która była Bogiem, ma nadal nim być. pokaż całość

  •  

   @Turysta_Onanista: Do takiego pytania się to zazwyczaj sprowadza, owszem. Jednak ja się z tym sprowadzeniem nie zgadzam, gdyż jak twierdzę, ta postać, która została zaprezentowana w OP, nie jest z nią równoznaczna.

   Kłócę się z samym sformułowaniem problemu. Jest on postawiony w sposób niewłaściwy, pozwalający na furtki takie jak moja.

  • więcej komentarzy (127)

 •  

  Jakie macie powiedzonka przed wypiciem setki? Ja spotkałem się z dwoma.

  „Pierdykniem bo odwykniem” i „Jan Sebastian BACH”

  #pijzwykopem

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  15k dla programisty to mit? Nawet jeżeli to kosztem przegranego życia?

  Nie zrozumcie mnie źle, poniższy tekst to są moje przemyślenia które powstały w efekcie licznych obserwacji. Niedługo kończę studia informatyczne, sam na tej płaszczyźnie uważam że mam niemałe sukcesy i to co zauważyłem: osoby związane z pisaniem kodu/konfiguracji hardware 19 na 20 przypadków to są typowe zwierzaki. Zaniedbane, mało ciekawe - dać im piwnicę, komputer i to im wystarczy do szczęścia. 1 na 20 osób rzeczywiście są całkiem spoko, dobrze się prezentują ale to głównie wynika z urody otrzymanej genetycznie gdzie nawet zaniedbani wyglądają zdecydowanie powyżej średniej.

  Natomiast w przypadku managerów, sprzedawców nie jest tak źle - myślę że spokojnie 3/4 z nich wygląda w miarę atrakcyjnie, nawet osoby nieobdarzone przez naturę podciągają się na innych płaszczyznach nadrabiając braki (siłownia, social skill)

  W przypadku programistów, ci którzy są genetycznie spierdoleni - widzą to, nic z tym nie robią i owe spierdolenie tylko się potęguje. Ilość osób która była genetycznymi freakami ale walczyli z tym to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.

  Dobrze, nawet jeżeli taki programista zarabia mityczne 10, 15 albo i niech 20-30k. Jakim kosztem? Brakiem życia? Totalnym zaniedbaniem? Co po tych pieniądzach? Nowe mieszkanie, samochód? Gdzie będziesz przebywał w nich sam? A nawet jeżeli będziesz miał pannę to na 90% będzie jak w tym teledysku? https://www.youtube.com/watch?v=gZBceMltNM8

  Poznałem trochę osób z tej branży i widzę jak jest:

  - Koleś, 30 lat, doktor z polibudy, milioner - jego laskę po 3/4 miesiąca bycia z nim posuwał w każdą dziurę koleś z ekonomika. Oczywiście nie są razem. Zwierzak z nadzieją na poprawę ale nie sądzę.
  - Inny ziomek, wiek podobny, zwierzak bez nadziei (Oczywiście jest świetnym inżynierem)- miesiąc po ślubie jego panna wzięła rozwód, a jeszcze przed ceremonią w kościele mówiła swoim koleżanką że wychodzi za niego z rozsądku. Obecnie szczęśliwa matka z jakimś chyba sprzedawcą.
  - Jeszcze jeden, o dziwo prezentuje się 8/10, bardzo dobrze zbudowany, pociągająca aparycja twarzy, lecz jest tak spaczony przez ludzi ze swojego środowiska że nie jest w stanie się słowem odezwać do płci przeciwnej. Penis i ręce zdarte od tarcia.

  Oczywiście każdy z nich jest sam, jestem ciekawy który z nich pierwszy targnie na swoje życie lub zacznie łykać antydepresanty o ile już tego nie robi..

  Nie wiem jak jest na zachodzie, ponoć zdecydowanie lepiej. Ale mimo wszystko żyjemy w Polsce, tutaj mamy swoich prawdziwych znajomych, rodzinę. Jasne, można wyjechać - ale co to da? Czy myślicie że będziecie w stanie nawiązać prawdziwe, szczerze relacje z obcokrajowcami? Czy będziemy wiecznie uciekać z myślą „nikt nas nie zna, nie będę tutaj cierpiał”. Spierdolenie jeżeli nic się z nim nie robi ciągnie się za nami. Człowiek to człowiek, nieważne z jakiego kraju. Pewne mechanizmy są zakodowane podświadomie.

  Jak już mówiłem sam mam na koncie jakieś sukcesy finansowe w sektorze IT - ale jakim kosztem? Byłem ciągle sam, w wiecznym stresie, zaniedbany. A kasa tylko przez chwilę dawała mi radość.

  Daleko mi do alphy/chada itp. Ale chce stać się najlepszą wersją samego siebie. Natura obdarzyła mnie na tyle chujowymi genami, że nawet w przypadku rozbudowy muskulatury muszę ćwiczyć niczym trójboista. A to się wiąże z setkami godzin spędzonymi na nauce, poznawaniu ciała, rozciąganiu się, rolowaniu, trzymaniu diet ponieważ porywając się na bardzo duże ciężary aby mieć bodziec do wzrostu wszystko inne musi być dopięte na ostatni guzik aby nie zrobić sobie krzywdy.

  No i do tego dochodzi fakt że ostatnie lata nie ciągnęło mnie do sportu więc jest trochę do nadrobienia.

  Mimo wszystko znam swoje miejsce w szeregu i wiem że nagle nie stanę się bóg wie jakim wyjadaczem/podrywaczem/wstawcokolwiekinnego. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wycisnąć maksymalnie z tego co mam. Nawet jeżeli będę wygrywem wśród przegrywów.

  Czuje w sercu że jest to słuszna droga. A co do pieniędzy, nauczyłem się żyć za ułamek tego co miałem do tej pory i w życiu nie byłem tak spokojny i szczęśliwy. Wpaja się nam że wyznacznikiem sukcesu/szczęścia są pieniądze/olbrzymia kariera zawodowa gdzie tak nie jest. Jest to ważne ale będąc spierdoliną bez znajomych nie będziesz miał tego z kim celebrować. A człowiek jest zwierzęciem stadnym, bycie samotnikiem to pic na wodę i nikt tego tak naprawdę w głębi ducha nie chce.

  ———————

  1. Oczywiście nie tyczy to się wszystkich, są wyjątki ale w przypadku programistów jest to mniejszość. Większość występuje w innych grupach zawodowych gdzie może zarobki nie są na tyle wysokie, ale jest to rekompensowane przez mniej stresogenną pracę oraz większą ilość wolnego czasu który poświęcają na rozwój siebie.
  2. Przegrywy dla przegrywów są stosunkowo łaskawe i miłe bo zdają sobie sprawę w jakiej są chujni. Ale jeżeli jest ultra-przegryw odrzucony przez innych przegrywów - to sorry, ale chyba już nie ma dla Cb nadziei.

  #depresja #przegryw #programowanie #silownia

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Poznałam niedawno fajnego chłopaka. Ja mam 20 lat i jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu, a ten chłopak 21, był już z trzema dziewczynami i nie mogę się z tym pogodzić :(
  Jeszcze w dodatku nie był z tymi dziewczynami w związku, tylko były to przelotne romanse, chyba takie fwb.
  Oboje jesteśmy katolikami. On jest dość mocno wierzący, chodzi na pielgrzymki, był na ŚDM. Zdziwiła mnie liczba jego partnerek seksualnych. Tak mówiąc szczerze sama raczej nie chce czekać z tym do ślubu, ale kurde...

  Mam trochę żal do niego. On mi sie spodobał, bo mamy podobne zainteresowania i oboje jesteśmy introwertykami. Tak po cichu liczyłam, że skoro on nie jest typem imprezowicza to będzie prawiczkiem a tutaj taka przykra niespodzianka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Ogólnie powiedział mi, że głównym powodem tego przygodnego seksu było to, że mu bardzo ciążyło to, że był prawiczkiem. Ja to rozumiem, szczególnie odkąd poznałam wykop i zauważyłam jak faceci czują się z tym źle, są niepewni siebie itd.
  Ale prawictwo stracił przy kontakcie z pierwszą dziewczyna, więc po co pozostałe dwie?

  #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

 •  

  Mirki pytanie do was, czy magister przydaje się do pracy w firmach związanych z programowaniem? Stoję właśnie przed decyzja zapisania się na magistra tylko zastanawia mnie czy komuś kto zajmuje się programowaniem przydało się to. #programowanie #programista15k #it

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika chopak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.