Wpis z mikrobloga

Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie jest to mi potrzebne, czasem jednak same te osoby chcą wrzucić efekty swojej pracy. Ten przypadek jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ pomogłem przyjacielowi i dla mnie cała akcja była bardzo ważna. Udało się schudnąć z 162 do 88 kg czyli rzucić 74 kg, a to wszystko bez dużego głodzenia i z tylko 3 treningami siłowymi w tygodniu. Nie chcę za niego gadać, on sam wie najlepiej jak było, jeśli ktoś ma facebooka to może poczytać jak zobaczyć inne fotki

https://www.facebook.com/Iitowy/posts/1941121225919938

Przynajmniej pewność, że jak inni "coachowie" nie wrzucam fotek obcych z neta jako przemian xD

Jak jakieś macie pytania to odpowiem.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #silownia #zdrowie #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Ogólnie mało kiedy/nigdy nie wrzucam przemian osób, które prowadzę - nie j...

źródło: comment_M5jDa6CE0ZSeFwO6HRl6BV8jakaoOki0.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Kasahara:

to wszystko bez dużego głodzenia i z tylko 3 treningami siłowymi w tygodniu

a ja ćwiczę codziennie, zmieniłam dietę i przez trzy miesiące schudłam 2 kg ;_; Jezuchryste nigdy nie będę miała płaskiego brzucha (,)
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Tak, nie mam przed oczami, ale jak badaliśmy to TG były na poziomie 180 (startowo ponad 600?)
Glukoza/insulina była chyba 115/16? Obecnie było 95 / 6.5? Na pewno spadły też mocno próby wątrobowe, które były wysoko. TSH również podszło z 8, do 4, ale przy 4 Kacper zdecydował się na pomoc endokrynologa pod którego jest opieką
  • Odpowiedz
@Kodzirasso: Raczej nie. No i wątpię. że ktokolwiek na świecie wytrzymałbym psychicznie 4 letnią redukcję (jego trwałą prawie 2 lata). Podaż tłuszczu była wysoka, białka jak i aminokwasów za skórę odpowiedzialnych - proliny, hexaproliny, kalogenu była dość duża. Kacper był otyły praktycznie całe życie, więc raczej lepiej nie dało się ze skórą tego zrobić. Trochę inna sytuacja była u mnie - ja byłem chudy większość zycia i przytyłem 50 kg, a
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jakby policzyć to ile kosztuje taka przemiana? Nie licząc produktów spożywczych tylko same opłaty typu karnet na siłownię + prowadzenie przez kogoś + rozłożenie diety co jakiś czas. Domyślam się że kumplowi zrobiłeś po taniości ale anonów z neta za ile prowadzisz?
  • Odpowiedz
@Michuy:

Przyjaciela za darmo zrobiłem. Po prostu, któregoś dnia przyszedł do mnie do domu i poprosił o pomoc. Sama dieta kosztuje tyle samo lub mniej aniżeli normalne żarcie. Kacper jadł dużo tanich podrobów, nabiału, tanie warzywa, owoce totalnie zero superfoods.

Dla innych cennik tak wygląda https://docs.google.com/document/d/1HEoEyiinkDOYu96Cy5vQftq_733vqz0tvcjezix-huQ/edit?usp=sharing

@Mr_Swistak:

Całkowicie wystarczająco dla 99 % osób:

Morfologia z rozmazem
CRP
TSH
Prolaktyna
ALAT, ASPAT
Profil lipidowy (Cholesterol całkowity/LDL/HDL/Trójglicerydy)
Profil nerkowy (Kreatynina, Mocznik, Elektrolity)
  • Odpowiedz
@chrominancja: dlatego ja robię diety tak aby komuś smakowało pod jego preferencje ¯\(ツ)_/¯ nie widzę sensu, w prowadzeniu diety, z którą ktoś musi się męczyć. Jak ktoś lubi ciasteczka, to ma wplecione w dietę ciasteczka ¯\(ツ)_/¯ niech lepiej je zje w ramach rozpiski tyle ile ma zamiast 2 opakowania nocą poza rozpiską
  • Odpowiedz
@Kasahara: bardziej ciekawi mnie jakie masz patenty na wchłanianie się skóry... udało się u tego chłopaka jakoś zwalczyć ten fałd skóry na brzuchu czy specjalnie tak przypozował do zdjęcia żeby nie było widać?
  • Odpowiedz
@Kasahara: ze mną jest taki problem, że nie jadam w ogóle ryb i prawie w ogóle warzyw xD No nie wiem, pomyślę jeszcze chwilę bo 300zł za 6 tygodniową rozpiskę to nie jest majątek.
Domyślam się, że trening też dopasowujesz do tego jak ktoś chce trenować i nie zmuszasz do chodzenia na siłownię? ;p
  • Odpowiedz