Wpis z mikrobloga

Powiem Ci jedno nie ważne jaki masz typ budowy.Jak będziesz więcej jadł kalorii niż spalasz,to i tak podleje fatem.Jak zaczynałem ćwiczyć ponad 10 lat temu to nie mogłem za cholerę nabrać masy.Ale zrezygnowałem z biegania grania w piłkę i masa zaczęła iść.Oczywiście jak robisz masę w okresie zimowym i jesz co popadnie mało się ruszasz,na treningu dajesz tylko duży ciężar.Tętno nie wzrasta organizm mało pali kalorii masz lekka pracę.Po 5 miesiącach zaczyna podlewać fatem jak cholera.Ale czujesz ten trening ,ciężar lata jak ze styropianu a Ty jesteś mocny jak wół.Znasz to?.Po 10 miesiącach masowania i zalewania fatem zaczynasz rzeźbić.Idziesz biegać a nawet 100m sprawia problem.Ale z każdym dniem biegania i ćwiczeń z małym obciążeniem czujesz ze słabniesz.Sila leci w dół jak głupia organizm jest wyczerpany a ty dalej szalejesz biegasz na tętno interwały.Masa i fat zaczynają schodzić.I powiem Ci tylko jedno palic bez utraty masy i wyglądać jak Arnold to możesz tylko i wyłącznie na sterydach. 

#mirkokoksy #mikrokoksy #dieta #nauka #wiedza #silownia #kulturystyka #fitness #sport #zycie #ciekawostki
  • 4
@Pappito: Oczywiście, że jak Arnold będziesz wyglądał tylko na sterydach (w zasadzie nawet z nimi nie będziesz), ale zbudować sporo masy mięśniowej, żeby jako natural wyglądać dobrze na redukcji to też się da, w szczególności jeżeli wiesz jak się odżywiać.
@Pappito:
No tak, bo przecież #!$%@? nie można robić cardio na masie żeby nie wygladac jak świnia #!$%@? i trzeba się zalać tłuszczem jak owy prosiak, zamiast starać się budować czystszą masę. Bo organizm nie potrzebuje nadwyżki 1000kcal, tylko powiedzmy 300. Reszta ten nadmiar (700 w tym przypadku) bedzie sie odkladac w tkanke tluszczową.

Mógłbym tu napisać wykład na kilka stron, wraz z tym że przecież zbyt długi okres na masie,