Wpis z mikrobloga

Oooo sexy lady, IFBBProBadger i cyk 3 foteczki na IG :*****. Aż gniję sam z siebie i tej pajacerki ¯\_(ツ)_/¯. Haha ale 4 tygodnie w roku chyba można. 85 kg na wadze. Przypominam, ze rok temu skończyłem z 69.9 kg i wiekszym/tym samym BF.... a miałem tylko 4.5 msc plusu kalorycznego. Aż sam w to nie wierzę. Oczywiście wyglądam nadal jak gówno, szczególnie moja klata, ale mierzę progres własną miarę i wiem, że do BB się nie nadaję i nigdy nie będę, ale progres cieżarów i sylwetki/masy dla mnie ogromny. Niestety ciagle puchnę od za dużej aktywności i za malej liczby Ww i czuję się już okropnie. W peaking week powinno ze mnie zejść dużo wody

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odchudzanie #dieta #gotujzwykopem #chudnijzwykopem #pokazforme #borsukredukuje #fullborsukworkout
  • 43
@Need: zobaczymy jak wyjdzie mój 1 w życiu lean bulk ( ͟ʖ)
Dodatkowo M-Z wysyła mi suple i niedługo zrobię wpis o suplementacji na masę, którą będę stosował
@Kasahara: sugerujesz ze gwiazdy IG nie sa naturalami? taki ktos jak Piwko? przeciez zrobisz taka forme w rok, jak on, jedzac ryz i kurczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak w ogole fajna forma u Ciebie. Widac brzuch ma jakies problemy ale to pewnie z tej nadwagi co kiedys miales ?
@stateless: nie no światło dzienne prosto na mnie świecie to nie widać kostek, w świetle z góry/kibla to krata już od 2-3 msc i żyły, obecnie jest bardzo rozpechany od dużej ilości błonnika, przed sesją zdjęciową wywalam blonnik do "0" i powinien być płaski. Skóry tyle co nic, raczej tylko jak się nachylę jedynie
@tom44: scheuerman. RZS, toczeń, zapalanie mięśnia sercowego, arytmia, autoimmunologia (°° byłem bardzo chory jako dziecko/nastolatek - właściwie X lat żyłem w 24/h w bólu doprowadzającym do psychozy