Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot(bez cukru) udało mi się zrzucić 20kg w niecałe 5 miesięcy, kolejna bariera pękła, jestem z siebie dumny! Nie dość że chudnę to robię cały czas robię formę, zakochałem się w treningu siłowym, na szczęście zafundowałem sobie mini siłownię w domu, więc żadne zakazy mi nie straszne! Nie dość że sylwetka mi się mega zmienia, to jeszcze czuję się jakby 10 lat młodszy, nie chodzę zamulony, mam energię na wszystko, nie mam już problemów z snem. Polecam wszystkim zacząć żyć aktywnie i odżywiać się dobrze.

Mój dziennik: #hejgrubasie
Aktualizacja: 17.10.2020
Waga: 116,45kg (-0,89kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -19,55kg

Pierwsze pomiary roniłem dopiero 20.06.20, czyli miesiąc po starcie.
Pas: 108(-12cm)
Brzuch: 114(-22 cm)
Klata: 118,5(-1,5 cm)
Dupa: 116(-14 cm)
Udo: 61 (-9cm)

Trenuję siłowo x3 tygodniowo trening typu FBW(średnio co 2 tygodnie progresuje z ciężarem), dni pomiędzy cardio 40 minut na tętnie 70% maksymalnego. No i minimum 10k kroków dziennie.

#odchudzanie #redukcja #dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy
Pobierz Hejtel - Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot(bez cukru) udało mi się zrzucić 20kg...
źródło: comment_1602915099RwWbWjU4RRU1MQueaYiIVh.jpg
  • 42
@Ra_fau: no ja niekiedy mam tygodnie(co można zobaczyć po wpisach na moim tagu) że nic nie schodzę, a niekiedy potrafię zrzucić 2kg, nie zmieniając nic. Ja ogólnie całe lato, praktycznie co weekend piłem alkohol i tego przysłowiowego kebaba zjadłem, ale zawsze starałem się trzymać kalorie na wodzy, tak by kończyć dzień na zerze kalorycznym lub lekkiej nadwyżce.
@Ra_fau: no moje apogeum to było 144 na 180cm wzrostu...ja ogólnie chyba choruje na coś odwrotnego niż anerekcja, i nie mówię tu o zywieniu czy coś, a chodzi o to że jak jak byłem taki mega gruby to wydawało mi się że jest ok, nie jest tak źle w lustrze widziałem chyba inną osobę i wydaję mi się ze to mnie zgubiło ze się tak zapuściłem, teraz gdy widzę rezultaty jest