Wpis z mikrobloga

Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na komórki organizmu?

Od zawsze odkąd pamiętam po "ciężkim" tygodniu w szkole, w piąteczek popołudnie musiałem odespać xD gdy inni, wiem, że spali po 6-7h i było z nimi okej. Domyślam, się, że to kwestia genów, jeden raz przeczyta i rozumie, drugi za 20 razem załapie, jeden śpi po 5h i zregenerowany, a drugi po 12h.

Co robię do tej pory:

dieta dopięta, dużo warzyw, mięcha, owoców, węgli, fatu, wszystko w miarę czysto, kalorii sobie nie żałuję, wiec to nie kwestia redukcji

życie w miarę ogarnięte, medytuję, ćwiczę, mam stabilną pracę i różową, nie mam dzieci, chorób, problemów rodzinnych dużo, wiadomo coś tam jest, ale raczej w normie, nie zjada mnie stres i walka o przetrwanie

sen: pokój wywietrzony, ciemny, brak bezdechu

badania: wszystko perfekt, tarczyca idealnie, morfologie ok, zdrowy,

suple: magnez, cynk, omega, wit c, aszwaganda, melissa XDD no prawie wszystko co ma pomóc, nac

Jestem młody lvl przed 25 więc czy to droga life time?

Mam hajs i czas, więc nie będę wbijał na pałe, tylko sie zbadam jeszcze tak jak trzeba, wszystko z głowa.

Sylwetka i miesnie to mily dodatek, bardziej chodzi o jakosc zycia i te regeneracje, wkuriwa mnie to, ze o 18 padam na pysk, a chcialbym cos jeszcze porobic.

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #silownia
#mikrokoksy
#dieta
#kalistenika
#heheszki
#pytanie
#chudnijzwykopem
#kiciochpyta
#cwiczenia
#pokazforme #mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#narkotykizawszespoko
#testosteron
#doping
#dodzo
#falszywynatural
#sterydy
Zimny-jak-lod - Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na k...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 42
@Kasahara: Natural. Nie mam uszkodzenia wątroby. Co ciekawe DAA po dwóch-trzech dniach brania 3g daje mi niesamowitą bystrość umysłu, tryb god mode i agresję. Po 5 dniach odstawiłem, bo pojawiły się pierwsze oznaki nadmiaru glutaminianu, do tego wywaliło prolaktynę, dostałem pierwszy raz w życiu trądzik na klatce piersiowej. Po paru dniach zniknęło. Wychodzi na to, że shbg jest genetyczne, bo jak DAA zaczął stymulować gnrh, to czułem się jak król. Pewnie