Wpis z mikrobloga

Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na komórki organizmu?

Od zawsze odkąd pamiętam po "ciężkim" tygodniu w szkole, w piąteczek popołudnie musiałem odespać xD gdy inni, wiem, że spali po 6-7h i było z nimi okej. Domyślam, się, że to kwestia genów, jeden raz przeczyta i rozumie, drugi za 20 razem załapie, jeden śpi po 5h i zregenerowany, a drugi po 12h.

Co robię do tej pory:

dieta dopięta, dużo warzyw, mięcha, owoców, węgli, fatu, wszystko w miarę czysto, kalorii sobie nie żałuję, wiec to nie kwestia redukcji

życie w miarę ogarnięte, medytuję, ćwiczę, mam stabilną pracę i różową, nie mam dzieci, chorób, problemów rodzinnych dużo, wiadomo coś tam jest, ale raczej w normie, nie zjada mnie stres i walka o przetrwanie

sen: pokój wywietrzony, ciemny, brak bezdechu

badania: wszystko perfekt, tarczyca idealnie, morfologie ok, zdrowy,

suple: magnez, cynk, omega, wit c, aszwaganda, melissa XDD no prawie wszystko co ma pomóc, nac

Jestem młody lvl przed 25 więc czy to droga life time?

Mam hajs i czas, więc nie będę wbijał na pałe, tylko sie zbadam jeszcze tak jak trzeba, wszystko z głowa.

Sylwetka i miesnie to mily dodatek, bardziej chodzi o jakosc zycia i te regeneracje, wkuriwa mnie to, ze o 18 padam na pysk, a chcialbym cos jeszcze porobic.

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #silownia
#mikrokoksy
#dieta
#kalistenika
#heheszki
#pytanie
#chudnijzwykopem
#kiciochpyta
#cwiczenia
#pokazforme #mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#narkotykizawszespoko
#testosteron
#doping
#dodzo
#falszywynatural
#sterydy
Zimny-jak-lod - Czy sam teść solo powoduje dużo szybszą regenerację? Jakiś wpływ na k...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 42
@Saprofit: to, że potrafisz ładnie używać języka to jedno a twoja wartość merytoryczna wypowiedzi to drugie

1. test egzogenny zawsze będzie rezonował na plus, jeśli TRT jest ogarnięte jak trzeba
prędzej na bombie będzie się gorzej czuł niż przed

widać pojęcie wykopków w tym zakresie zerowe, albo i na minusie co mnie nie dziwi ani trochę

2.

Skoro OP ma wyniki w normie, to wbijanie na TRT, które zupełnie nic nie
_ftcx0r - @Saprofit: to, że potrafisz ładnie używać języka to jedno a twoja wartość m...

źródło: obraz_2024-04-09_150006932

Pobierz
@_ftcx0r: heh, kojarzy go np. fizjo pracująca z olimpijczykami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale jak łysy z małym z Sulejówka nie słyszeli to #!$%@? nie skoczek, wiadomo.

@Zimny-jak-lod Męczliwość możesz mieć od #!$%@? (nawet od urodzenia) czy tam bardziej wrażliwego układu serotoninowego / dopaminergicznego. Masz nadwrażliwość na dźwięki? Trudności ze skupieniem albo z regulacją uwagi (np. wciągasz się w coś na długie godziny niekoniecznie potrzebnie)?
@_ftcx0r: chłopie, język jak kloaka i zawartość mózgu podobna... czego cię nauczyli na tych kursach? Co i ile bić, aby komuś jak najmniejszą krzywdę zrobić i prosty odblok? xD
No dobra, może jeszcze wyjaśnili budowę receptora androgenowego. Szkoda klawiatury na prostowanie tych #!$%@?ów co wypisujesz.
@fukken: co ma fizjo do hormonów ? wow fizjo pracująca z olimpijczykami, wow ale gość jest kot - podobnie jak tu :

https://youtu.be/m6cuNm9fMZg

typ próbuje się udzielać w gospodarce hormonalnej, a nie wie nawet o czym #!$%@?

@Saprofit
język potoczny używam jak mam do czynienia z głąbami, szkoda mi czasu na pisanie wniosłych elaboratów skoro poziom dyskusji mizerny i wyjałowiony z merytoryki

ty za to #!$%@? wiesz a próbujesz udawać, że
@Brandon95: @dominges08 @Saprofit

Co śmieszne, ja mam około 150+ dyplomów i certyfikatów - gdzie chyba tylko raz je pokazałem jak była wojna z Noobem, bo srał się, ze rzekomo nie mam żądnych dyplomów. Wtedy kopara opadłą jak #!$%@?łem z takim plikiem.

Ale dla mnie to ŻENADA takim czymś się chwalić, bo dosłownie KAŻDE w tym co pokazuje typ dupę podetrzeć plus poziom dla debili. Ja robiłem je dla sportu i beki,
@_ftcx0r: @Brandon95: @dominges08 @Saprofit @fukken

A dla potomnych zostawię odpowiedź, bo może ktoś z zewnątrz nieświadomy będzie czytał temat.

Po pierwsze primo - nikomu nigdy nie sugerowałem niczego, ja przedstawiam możliwości. Odpowiadam na pytania ludzi.

Po drugie primo - zarówno TRT czy bomba najczęściej wiąże się z tymczasową bezpłodnością i stosowanie HCG nie daje gwarancji, że na takim TRT/Mostku/Bombie będziemy ją posiadać. Większość osób będzie ją zatracać choćby nie wiem
Kasahara - @_ftcx0r: @Brandon95: @dominges08 @Saprofit @fukken

A dla potomnych zosta...

źródło: 6sHG

Pobierz
@latarnikpolityczny: potencjał do doskonałej dyskusji był, bo temat dość ciekawy i bardzo rozsądne podejście OPa. Tylko przyszedł jeden taki kretyn, który zrobił dwa gówno-szkolenia i uważa wszystkich innych za debili kompensując sobie braki w mózgu i przyrodzeniu. Żeby to jeszcze wszystko w temacie dopingu czy trt było takie proste, a w praktyce jest naprawdę skomplikowane i pełne wzajemnych zależności, a tutaj takie kategoryczne stwierdzenia i popisywanie się "specjalistycznymi" terminami dla lansu,
@Saprofit a ja sie akurat bardzo dobrze bawilem czytajac te przepychanke ekspertow od spraw wszelakich ¯_(ツ)

A OP jak ma testa w górnych widłach, 25l i chce bić bo mu sie chce #!$%@? drzemke i to zgaduje ze po poobiadowym wystrzale insuliny to niech sie zastanowi jeszcze raz nad swoim zyciem ¯_(ツ)
@latarnikpolityczny:

zgaduje ze po poobiadowym wystrzale insuliny

Tu nie ma co zgadywać, tylko dokonać rzetelnej analizy potrzeb, stanu zdrowia i trybu życia OPa. Zdaje się, że na 99% nie potrzebuje trt, a jak już, to byłby bilet w jedną stronę jako wstęp do bomby.
@Zimny-jak-lod: tak się zastanawiam, czy w ogóle badałeś teścia i jaki masz jego poziom. Co, jeżeli się okaże, że jesteś w górnym limicie? Ogólnie bez sensu brać teścia, jak ma się jego solidny poziom z jąder. Chyba, że lubisz uzależniać się od strzykawek i jeszcze za to płacić.

Wszystko po to, żeby krócej spać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Terapia jest dla mężczyzn, którzy naprawdę tego potrzebują bo
@Zimny-jak-lod: BCAA konkuruje z tyrozyną i tryptofanem o wejście do mózgu, jak jesteś padnięty, to możesz sobie spróbować:
- 3g BCAA + 500mg NALT - tym sposobem obniżysz serotoninę i zwiększysz dopaminę w mózgu.
Jeśli Ci to pomoże, to oznacza, że masz więcej serotoniny w mózgu i tutaj można kombinować z suplami, które mogą blokować określone receptory serotoniny, bądź zwiększać SERT, lub zmniejszać TPH i umiejętnie tym żąglować, by nie doprowadzić
Co jest powodem SHBG poniżej normy? W badaniach norma zaczynała się od 17, ja miałem wynik trochę ponad 12. Estrogen w normie, bliżej dolnej granicy. Ogólnie czuję się dobrze, ale ewidentnie jestem wrażliwy na skoki testosteronu, co odczuwam choćby po zmianie barwy głosu. Poziom testosteronu koło 360, DHT koło 250. Szczęka jak u Chada, zarost, dobra budowa, szerokie obojczyki, łatwo buduje mięśnie, ale też łatwo FAT wpada. Geny?


Ale u naturala? To