Wpis z mikrobloga

@Szymif: A czemu niewinna gazela na sawannie ma zjadane wnętrzności żywcem skoro była dobra i nikomu nic nie zrobiła ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Czemu podczas ww2 czołg przejechał wózek z dzieckiem co nikomu nic nie zrobiło ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Czemu w Meksyku kartel złapał huopa i nakarmił nim żywcem psy bojowe ? (
@Szymif: Huopy z średniowecza to nawet nie wiedzieli niektórzy jak goła baba wygląda do końca życia i myśleli że, ma siusiaka jak huop ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jakbyś wyleciał z czymś mądrzejszym to heretyk i na pal ()
Raz czytałem co z babami robili niewygodnymi po pomówieniach typu czarownica np. wiązano kobietę worek zakładano z kamieniami i zrzucano z mostu do
@Szymif: zależy w jakich latach i w jakim miejscu kiedyś, ale przez tysiąclecia ludzie walczyli o przeżycie a niedawno zniesiono niewolnictwo. Bezpieczeństwa też nie było do niedawna. W niektórych miejscach nadal go nie ma. Jesteśmy samotni przez obecną kulturę, jednak nadal mamy potrzeby społeczne ale wygodniej zaspokajać je w Internecie, choć to niestety nie dziala, bo człowiek potrzebuje bliskości i poczucia że jest się dla kogoś ważnym. Jako że mam pewne
@Zwierz33 widziałem filmik, ten gość podobno był gwałcicielem i stąd taka forma tortury dodatkowo nagrali filmik ku przestrodze, więc taki niewinny to on nie był ( ͡º ͜ʖ͡º)
szczęście to nie nagroda za "moralne" życie tylko coś, co trzeba sobie wywalczyć


@paulhilbert68: Mowa o cierpieniu i o tym, że jest ono kompletnie nieadekwatnym skutkiem wymuszonego zaistnienia. Już sam ten fakt świadczy o szkodliwej negatywności zjawiska życia, zaś konieczność brania udziału w irracjonalnej walce gladiatorów, aby odczuć szczęście kosztem innych, jedynie potęguje tę absolutną fatalność.