Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: Mirku mam problem. Biorę lek "zolafren" który jest trwale intruzywny w rozkładaniu tłuszczów. Trzymam się deficytu kalorycznego jem tylko dietę pudełkową od 2miesiecy, chodzę na treningi 3 razy w tyg i schudłem dopiero 3.5kg.
@Pawciosl: To wcale nie jest zly wynik kolego jest bardzo duzo osob ktore uznaloby to za sukces wiec ty tez mozesz uznac go u siebie, tu wlasnie pozostaje kwestia #!$%@?

Gdy w tym momencie wiele osob odpada i potrzebuje motywacji zeby cisnac dalej, to TY #!$%@?, nie zastanawiasz sie czy robisz to dalej lub czy ma to sens tylko po prostu to robisz.

Wierze, ze osiągniesz cel, ale pamietaj, ze
@sing: tu 25 lat około.
50 latka może schudnąć, jednak tu już raczej jakieś marszobiegi bym polecał lub po prostu spacery oprócz diety. Choć bardziej to bym dał jakiś protokół ad libitum/uświadomienie osoby na temat odżywiania aniżeli sztywną rozpiskę dietetyczną w takim wieku
@sing: Jezeli nie posiada bardziej lub mniej powaznych problemow zdrowotnych (glownie tarczyca) to oczywiście, kazdy wiek jest dobry, bo po 50-tce tez da sie konsumowac mniej kalorii niz sie zuzywa :)

@virusriddle: bez plastyki, sam się zbiegła. Może dlatego, że "M" była szczupła jako nastolatka i dopiero z pójściem na studia się roztyła

@churros8: nagrywa się co tydzień :) Tak potrafię i zajmuję się trójbojem gdzie ludzie od pustej sztangi u mnie dochodzą do 200 kg+ siadów i ciągów nie odnosząc urazów :). Widze co się dzieje na siłowniach komercyjnych i jakie miernoty tak trenują ludzi, nieskromnie zamkniętymi oczami telepatycznie bym